Akce

Přehled akutálně pořádaných akcí

11. 12. 2022

Ženský kruh

Téma: Uvolnění v době adventu

Přijď načerpat energii a zbavit se předvánočního stresu! Čeká nás sdílení, uvolnění, meditace, občerstvení, krystaly, aromaterapie… a hlavně společnost skvělých žen!

Cena: 400 Kč

Kde: Mladecko od 16:00

 

Všechny potřebné informace přes zprávy na FB nebo na emailu info@ivetanejezchlebova.cz

 

Jak takový ženský kruh vypadá? Co můžeš očekávat? Můžeš se dočíst zde.

Co říkají účastnice mých kruhů?

Ivetka je empatická žena. V její přítomnosti se cítím velice příjemně a uvolněně. Dokáže se vcítit a pomoci tam, kde je to potřeba. Odcházím pak vyrovnaná a spokojená. Určitě doporučuji☺️
Bylo moc fajn nechat se provést společným rituálem s dalšími ženami, se vším všudy - s vůní, zvukem šamanského bubnu a příjemným hlasem, který připomíná, kudy jít 🙂. Připomenout si své záměry, uzavřít staré, aby se otevřel prostor novému 🤗. Děkuji!
Ivet pro nás uspořádala soukromý novový rituál. Byl skvělý a hodně výživný! Takové malé i velké rituály bychom si měli všichni zase vrátit zpátky do života... Těším se na další
Ženský kruh pod vedením Ivetky byl magický zážitek. Sešly se báječné ženy, vládla zde láskyplná atmosféra a z kruhu jsem odcházela opečovaná a plná energie. Nesmírně se těším na příští setkání a rozhodně doporučuji všem ženám.

Otázky?

Klidně mne kontaktuj na info@ivetanejezchlebova.cz!