Energie okolo nás

Jak jednoduše ovlivnit energie v digitálním světě

Můžeme ovlivňovat energii, kterou kolem sebe máme.

Kdykoliv rozklikneme nějaký článek, dáme laik nebo srdíčko příspěvku sociálních sítích – šíříme energii daného příspěvku, článku.

Mám svůj soukromý email na seznamu. Kdo jej znáte , víte, že seznam publikuje také články a můžete si nastavit, z jakých dalších zpravodajských kanálů vám bude ukazovat články. Seznam také jako snad všichni, používá cookies. Tzn. ví, na jaké články klikáte.

A tak jsem si po své velké transformaci všimla, jak mi začíná nabízet čím dál více pozitivních, hezkých, nadějeplných článků. Pomalu mizí politika, covid, katastrofy.

Seznam totiž ví, že mu na ně nekliknu. A to nechce. Právě naopak, chce bych četla, klikala. Má z toho prospěch.

A i vy tak můžete postupem času své stránky naučit, co vám mají ukazovat.

Protože jaké energii věnujeme pozornost, taková se nám násobně vrací.

Chcete katastrofy a nesmyslné politické hašteření nebo naději v budoucnost, v lidstvo v podobě článků, kdo komu pomohl, koho zachránil?

Jistě těchto článků není mnoho, jsou v hodně malé menšině.

Když jim však začneme věnovat pozornost a bude nás víc a víc, kdo je budeme číst, bude jich více a více.

Protože všichni potřebují čtenáře. Všichni.

Že pak nebudeme v obraze? Nebudeme vědět, co se ve světě děje?

A potřebujeme to?

Potřebujeme vědět, že v Praze někdo někoho zavraždil, že politik pere peníze a prezident jisté země dal vyvraždit půl národa?

A nebojte to podstatné se k vám vždy nějakým kanálem dostane.

Stejným způsobem se můžeme chovat i na sociálních sítích. Naše příspěvky, sdílení, lajky, komentáře, to vše vysílá energii.

A ta se nám vrací zpět.

Můžeme si naprosto vědomě a svobodně vybrat, jaká ta energie bude. Co budeme vyzařovat? Zlobu? Hněv? Vztek? Smutek? Splín?

Ano, jsou to energie, které prožíváme. Nechci, abychom je potlačovaly. To v žádném případě!

Potřebujeme je ale šířit? A dostávat ve větší míře zpět?

Jakou energii chceme posilovat?

 

 

Energie, myšlenky, utvářejí náš vlastní život. Pokud je budeme šířit, bude nás více a více, začne se měnit také kolektivní energie ve světe.

Čím více budeme vynakládat energie na to, co je harmonické, úžasné, naladěné na prospěch všech, zejména na prosperitu naší Gaii, tím více se budou tyto vibrace šířit.

Proto sdílejte, lajkujte, komentujte tu energii, kterou chcete kolem sebe mít, kterou chcete dostávat, ve které chcete žít.

Máte nekonečnou sílu řídit svůj život. A svým životem ovlivňovat také své okolí. Nevzdávejte to! I když máte špatnou náladu, chce se vám křičet, bouchat, zalézt do brhlohu a nevylézat, můžete olajkovat pár pozitivních příspěvků, přidat příspěvek, co se vám na dnešním dni líbilo a uvidíte, že i na vaši „špatnou“ náladu to bude mít vliv.

Protože se začnete soustředit na to, co v tom dni bylo hezké.

A čemu věnujete pozornost, to co?

To roste!

Právě tím, že si v pochmurné náladě dokážeme najít byť jen o chlup pozitivnější věc, začneme se těmito drobnými krůčky měnit svůj svět.

Jak můžete právě dnes pozměnit svůj svět?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *