krystalová voda, drahokamová voda

Krystalová voda

Popis krystalové vody. Jak vyrobit krystalovou vodu. Vložení záměru.

Co je krystalová voda?

Krystalová voda je vlastně „obyčejná“ voda, jen s vyššími vibracemi a – oproti té kohoutkové – živá.

Zatímco z kohoutku nám teče voda s molekulami ve tvaru pětiúhelníku a dá se říci že je mrtvá, krystaly vodu harmonizují tak, že její molekuly mají nádherný tvar šestiúhelníku.

Existují již i knihy plné fotografií, jak taková harmonizovaná voda pod mikroskopy vypadá. Jsou to úchvatné vločky. Vše dokládá práce Dr. Masaru Emoto. Nejedná se o žadné ezoterické „žvásty“, je to vědecky doložený fakt.

Krystaly jako takové mají velmi vysokou frekvenci a pokud je vložíme do vody nebo okolo ní, předávají tyto vysoké frekvence také vodě a svou energií ji harmonizují.

Pití krystalové vody nám pozvedá také naše frekvence – a to je přesně to co na své cestě vědomým životem chceme!

 

Jak připravit krystalovou vodu?

Krok č. 1

Nejprve si vybere vhodnou láhev nebo džbánek, osobně doporučuji použít skleněnou.

Následující mezikrok můžeme vynechat, pomůže však vodu harmonizovat o chlup více a hlavně vnese další pozitivní energie do našeho nápoje.

Tímto mezikrokem je: vystavení  slunečnímu svitu (pro tento postup je vhodné mít láhev s víčkem kvůli případným nečistotám, které by mohly do vody spadnout).

Říká se, že slunce nese krystalické kódy vyššího vědomí, transformační kódy a kódy probuzení do vědomého života. Pokud vodu umístíme na slunce, voda tyto kódy absorbuje, přemění na energii a my je pak pěkně přijmeme a tělo roznese do každé každičké buňky. Tyto kódy přijímáme samozřejmě celým našim tělem také ve chvílích, kdy pobýváme na slunci.

Pokud je venku zataženo, můžete láhev vystavit na místo, kde obvykle slunce svítí i přesto. Část slunečních paprsků mraky totiž prochází a tak udělají svou práci také!

Já osobně tento mezikrok nezařazuji pokaždé, je to pro mne příliš zdlouhavé a protože piji již jenom krystalovou vodu, bylo by to také nepraktické. Pokud mám však čas a příležitost, ráda tento mezikrok praktikuji. Je to poznat!

Krok č. 2

Vybereme si kameny.  Vhodnější je používat krystaly surové. Ty tromlované bývají někdy voskované, a to není úplně to, co bychom si ve vodě přáli. Já se při nákupu těch tromlovaných ptám, zatím se mi vždy dostalo upřímné odpovědi či minimálně snahy zjistit odpověď.

Surové kameny
Tromlované kameny

Předtím než je použijeme, je potřeba je očistit – fyzicky i energeticky.

Kameny můžeme opláchnout tekoucí vodou, nechat několik hodin u selenitu, nabít je slunečními paprsky či měsíčním světlem, obřadně je očistit nad plamenem svíčky. Přitom si vizualizujeme, jak z kamene odchází veškeré negativní energie.

POZOR: Některé kameny na slunci blednou, například ametyst či růženín, a je lepší zvolit jinou metodu očisty!

Krok č. 3

Do vybrané láhve opatrně umístíme vybrané kameny, láhev nakloníme, aby se kameny ani láhev nepoškodily.

POZOR: Některé kameny do vody nepatří, například malachit, selenit či celestýn, pokud si nejste jisti, kameny nedávejte do vody!

TIP: Kameny, které do vody nepatří, nebo u kterých si nejsme jisti, můžeme rozmístit okolo láhve s vodou, krystaly zvládnou vodu harmonizovat také skrz sklo či jiný materiál. Jen se nedočkáte krásně viditelného efektu harmonizace – viz video.

Poté zalijeme vodou, ať už z kohoutku, pet láhve nebo tou, kterou jsme předtím nechali na slunci.

Láhev můžeme uzavřít, nemá to však vliv na kvalitu krystalové vody.

Takto připravenou vodu necháme odstát 12-24 hodin. V případě, že vodu potřebujete použít dříve, můžete, možná nebude zcela zharmonizovaná, pořád bude lepší než ta klasická!

Já mívám připraveny vždy 3 láhve o obsahu jednoho litru, aby mi krystalová voda nikdy nedošla a zároveň měla čas se správně zharmonizovat. Jakmile láhev dopiji, doplním ji (případně kameny vyměním) a přejdu k další.

Jak poznat kdy kameny vyměnit?

Kameny, které při přípravě krystalové vody používáte si také potřebují „odpočinout, nabít se. Poznáme to podle toho, že se na kamenech nevytvoří bublinky, malá ukázka ve videu dole.

Bonus

Do krystalové vody můžeme vložit také záměr. Jak si správně vytvořit záměr se dočtete zde.

Okolo láhve s krystalovou vodou si představíme nádherné jasné světlo. Požádáme anděly, aby ji očistili od jakýchkoliv nízkých energií.

Můžeme říct třeba toto:

„Drazí andělé, prosím požehnejte této vodě a naplňte ji láskou, jasným očistným světlem a pozvedněte její vibrace. Prosím, aby tyto vibrace po vypití přešly do mého těla a pomohly mi žít na vyšších frekvencích. Děkuji z celého srdce.“

Tip

Do láhve můžeme přidat také bylinky či citron, pomeranč…. V tomto případě je pro krystaly citlivější, pokud je nevložíme přímo do vody, ale uložíme je okolo sklenice.

Můžeme ji využít také při přípravě čaje.

Info navíc

Na trhu dnes existují speciální láhve, některé mají dvojté dno a můžete si do nich vložit krystaly, které pak nepříjdou do styku s vodou. Některé již mají dokonce i krystaly, většinou však nejdou vyměnit a musíte si dokoupit další výměnná dna s krystaly, které potřebujete.

Existují také nejrůznější karafy a k nim fioly s krystaly.

Jsou velmi hezké, pokud se vám líbí, jen do nich. Naprosto se bez nich ale obejdete, opravdu vám stačí obyčejná láhev či džbánek a krystaly.

Nechť je vám krystalová voda nápomocna při zvyšování vašich vibrací!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.