Mandaly

Mandaly malované v energii REIKI se záměrem.

Mandala

Smyslnost

Velikost A4, akvarel, fixováno lakem

Mandala Smyslnost je malovaná se záměrem probuzení smyslné ženské energie. Pomůže nám cítit se v našich tělech úžasně, přijmout jej a vyzařovat zdravý sexappeal.

Mandala

Dokončení

Velikost A4, akvarel, fixováno lakem

Její příběh si můžete přečíst zde.

Mandala

Snění pod hvězdami

Velikost A3, akvarel, fixováno lakem

Mandalu Snění pod hvězdami jsem malovala s myšlenkou na uklidněnou mysl, zharmonizované čakry, večerní rituál, naladění na své srdce a bytí v souladu se svou duší. Pomáhá se stresem, díky její energii odložíte všechny negativní energie a lehnete si k odpočinku nádherně zharmonizované. Pro klidný a hluboký spánek.

Mandala

V hojnosti

Velikost A4, akvarel, fixováno lakem

Mandala V hojnosti je vytvořená v energii REIKI se záměrem HOJNOST. Její lesk evokuje diamanty, jemné barvy koresponující s naší pětistovkou či bankovkou 200 . Každá jediná třpytka má záměr přinést svému majiteli právě tyto hodnoty. A je jich tam opravdu hodně! Podpořte svůj záměr žití ve finanční hojnosti s touto mandalou!

Mandala

Přikrývka

Velikost A4, akvarel, fixováno lakem

Mandalu Přikrývka jsem malovala pro ty z nás, které máme tendenci ukrývat své stíny, schovávat je, nepřijímat je a blokovat. Připomíná nám, že naše stíny uvnitř jsou, i když je přikryjeme nádhernou růžovou přikrývkou. Pomáhá nám je zvědomit, přijmout a učinit z nich naše spojence.

Pověste si tuto mandalu se  záměrem na dobře viditelné místo a využijte její síly ve svůj prospěch!

Mandala

Hojnost

Velikost A5, akvarel, fixováno lakem

Mandala Hojnost malovaná  na přání. Každé kolo mandaly násobí hojnost předchozího kola. Samotný střed přitahuje hojnost ve všech směrech života.

Máte svůj konkrétní  záměr, pro který byste měli rádi mandalu? Napište mi na info@ivetanejezchlebova.cz, určitě se domluvíme.