Novoluní ve lvu

Novoluní ve lvu

Jaké hlavní energie přináší novoluní ve lvu? Jakými krystaly, bylinami, vůněmi, barvami můžeme tyto energie podpořit?

BONUS: rozložení karet

Energie novoluní ve lvu

Novoluní ve lvu nám hodně otevírá srdce, pomáhá nám ujasnit si KDO JSME. Je to čas vyjádřit svá nejtajnější a nejsmělejší přání, která vycházejí ze srdce.

Nastal čas napojit se na své otevřené srdce, odpovědět si z něj na otázky kdo jsme teď a hlavně, kým se chceme doopravdy stát? Jaké části sebe sama jsme připraveni ukázat světu?

Novoluní ve lvu v nás otevírá naši autenticitu, nebraňme se ji, poznejme kým doopravdy jsme, kým se máme stát, abychom žili v souladu s naší duší, s našim srdcem.

Lev nehraje o drobné. Tato energie chce, abychom využili svůj plný potenciál! Nastal čas poznat, proč jsme tady, jaké je naše poslání – a energie novoluní ve lvu nám pomáhá se na své poslání napojit!

Při novoluní ve lvu můžeme také požádat naše srdce, aby nám ukázalo, kde potřebujeme poléčit naše bolístky, či co ještě nemáme správně zpracováno!

Toto novoluní není o malých záměrech, ale naopak! Vaše záměry by měly být větší, jasnější a zářivější a hlavně – hlavně mnohem více vycházející z vašeho srdce než kdy dříve!

 

Krystaly pro novoluní ve lvu

Krystaly nejvíce související s energiemi novoluní ve lvu můžeme využít při přípravě krystalové vody,  při rituální koupeli, při meditaci nebo si jimi dozdobit oltář.

Tygří oko

Tygří oko si k sobě přizvěte, pokud je pro vás snění ve velkém, popuštění uzdy své fantazii velkým úkolem. Pokud máte pocit, že se nemůžte přece takhle moc „rozjet“. Můžete. Můžete snít i o tom, co se vám zdá velmi ale velmi nepravděpodobně splnitelné.

Granát

Pokud máte pocit, že svému srdci nerozumíte nebo dokonce, že k vám nepromlouvá, zvolte granát. Posiluje napojení na intuici, umožňuje vidět věci skryté, odstraní hradby, které jste si okolo svého srdce vystavěli.

Rubín

Rubín je kámen očisty a přeměny. Probouzí v nás lásku ve všech jejich podobách. V období novoluní ve lvu vám pomůže dokonale se napojit na své srdce a zažít lásku a radost v té nejkrásnější podobě.

Červený jaspis

Červený jaspis je vhodný pro ty, které jejich srdce volá jít úplně jiným směrem než doposud šli. Pro ty, které při psaní záměrů v souladu s duší čeká velké rozhodnutí.

Červený jaspis vás povzbudí, posílí vaši vůli a dodá odvahu takový záměr sepsat a také učinit první kroky!

Heliotrop

Heliotrop má velký transformační vliv podobně jako červený jaspis (heliotrop je totiž zelený jaspis), jen je mnohem silnější. Pokud tedy potřebujete udělat opravdu velký kus práce, hodně se přetransformovat z vaší stávající pozice do té nové, po které touží vaše srdce a duše, přizvěte si ducha heliotropu. Bude vám velmi nápomocen!

Sluneční kámen

Po slunečním kamenu sáhněte, pokud jste zvyklí mít jasně stanovené hranice, které nechcete překračovat (protože v sobě máte nějaké bloky typu „tohle se přece nesmí, nemůže, nehodí“). Právě teď, v období novoluní ve lvu, máte dveře otevřené, vaše srdce je naprosto připravené vás zvát ven z vaši bubliny, dovolte si překonat ji – s pomocí slunečního kamene to bude mnohem snazší.

Karneol

Nechce se vám do toho? Bojíte si dát si nějaký záměr? Třeba protože se bojíte zklamání, že se vám nesplní? Pak je pro vás karneol ten pravý!

Vezměte si papír, tužku, požádejte karneol o povzbuzení a směle do toho!

Citrín

Citrín vám při psaní vašich záměru při novoluní ve lvu pomůže mnohem jasněji vidět, z kterých činností máte radost, které vás naplňují a při kterých je vaše srdce spokojené.

Pokud tedy nevíte, co vás dokáže potěšit a prostoupit smysluplností, využijte při rituálech novoluní citrín!

Byliny a vůně pro novoluní ve lvu

Byliny a esenciální oleje, které podpoří energie tohoto novoluní, jsou:

 • skořice,
 • koriandr,
 • rozmarýn,
 • bazalka,
 • kadidlo,
 • jalovec.

Byliny můžeme využít při dochucování jídel, v magické práci či si pomocí nich připravit rituální koupel.

S esenciálními oleji se můžeme navonět (vždy použijte nosný olej!), využít je v difúzeru nebo aromalampě. Pokud použijeme nosný olej, lze je také přidat do rituální koupele.

Stáhněte si seznam věcí, které můžete o novoluních a úplňcích zařadit do svého rituálu.

Včetně seznamů novoluní a úplňků.

Barvy pro novoluní ve lvu

Barvy vhodné pro toto období jsou:

 • červená,
 • oranžová,
 • bílá,
 • zlatá.

Tyto barvy můžeme vzít na zřetel při výběru svíček pro rituál, při výběru oblečení či si jimi dozdobit oltář nebo třeba jídelní stůl.

Barvy jsou velmi jednoduchý způsob, jak energie novoluní podpořit.

Afirmace pro novoluní ve lvu

Mám sílu změnit můj život.

Naslouchám volání svého srdce.

Rozhoduji se pro radost a vášeň.

Bonus

Rozložení karet

Rozložení 1

 • Kde mne blokuje ego?
 • Co mi brání naslouchat svému srdci?
 • Jaké aktivity mě dělají šťastnou?
 • Co na svém životě miluji?
 • Kdo bych byla, kdybych si dala volnost a svobodu?
 • Vzkaz od mého srdce

Rozložení 2

 • V jaké oblasti života se nejvíce podceňuji?
 • Jak mohu žít více v souladu s radostí než ve strachu?
 • Čeho si mé srdce žádá?
 • Jaké kroky potřebuji učinit pro žití v souladu s přáním mého srdce?
Rozložení karet pro novoluní ve lvu

Opravdu jste při psaní svých novolunárních záměrů vyjádřili beze strachů, bloků, limitů přesně to, co si přejete?  Nebo vás něco drží zpět a vy stále nesníte NAPLNO?

Krásné novoluní v souladu s hlasem vašeho srdce!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *