Ošetření Reiki

REIKI

Reiki je japonské slovo složené ze dvou výrazů.

 • „REI“ znamená univerzální, všepronikající. Nebo také vesmírné dávání života.
 • „KI“ znamená energie.

REIKI se tedy dá vykládat jako univerzální životní energie., neomezená láska. Podobně jako třeba prána či čchi.

REIKI je velmi staré umění léčby, které bylo zapomenuto a znovuobjeveno v 19. století.

Úžasné na reiki je, že je bez vyznání. Není tedy v rozporu s náboženstvím, s meditacemi či jinými léčebnými praktikami. Dokonce nemusíte ani 100% věřit, že funguje, a bude na vás účinkovat. Důležité je neodmítat ji. Pak vás mine, do vašeho energetického těla nebude puštěna.

Pokud máte otázky, prosím přečtěte si tento článek nebo mne kontaktujte na info@ivetanejezchlebova.cz.

Ošetření REIKI nenahrazuje lékařskou péči, naopak ji krásně doplňuje – podporuje a zesiluje účinky léků a zároveň minimalizuje jejich vedlejší účinky!

Co Vám přinese ošetření REIKI energií?

 • Uvolníte se.
 • Vyprázdníte si hlavu.
 • Zbavíte se stresu.
 • Zrelaxujete se.
 • Věnujete čas sami sobě.
 • Nabijete se krásnou energií.
 • Odstranite ze svého těla blokády, škodlivé látky.
 • Pomůže vám napojit se na svou duši.
 • Pomocí reiki se také léčí emocionální a fyzické problémy, včetně nemocí. 

POZOR!!! Reiki je účinné do té míry, do jaké je vyléčení v souladu s plány vaší duše! Pokud jste si před tímto vtělením dohodli, že si zažijete, jaké to je projít si jistou nemocí, tak se tak stane, i když se necháte ošetřovat každý den. Přesto i v těchto situacích má ošetření smysl, neboť vám uleví, pomůže pochopit, proč se vám to děje, pomůže vám smířit se s plány vaší duše.

Kde mne najdete?

Ošetření probíhá v malebném harmonizovaném prostředí v rodinném domě v Mladecku (nedaleko Opavy).

Co na ošetření REIKI říkají mé klientky?

Včera jsem dostala krásný dar. Koupala jsem se ve vlnách energie z ruckou bohyně. To byl úžasný pocit. Děkuju. Nic takového jsem nezažila. Podráždění pryč, úleva a jsem tak nějak uvnitř mladší. Ještě jednou děkuji.
Iveta V.
zahradnice
Na reiky jsem byla poprvé a hned jsem cítila tu krásnou energii a laskavý dotyk Ivetky. Krásně jsem si odpočinula a odcházela jsem plná energie a lásky. Mohu určitě všem doporučit.
Katka K.
Přesně před týdnem jsem poprvé vyzkoušela reiki (ten týden jsem si nechala na to, abych navnímala, zda ucítím nějaký rozdíl 🙂 ). Reiki jsem před tím neznala a byla jsem příjemně překvapená energií, která jemně proudila skrz Ivet horké ruce 🙂 Po hodině jsem byla velmi příjemně unavená 🙂 A jestli jsem po během týdne zaznamenala rozdíl? Jo, v mnoha situacích jsem reagovala klidněji než je mým normálním zvykem 😃 Možná má na tom reiki svou zásluhu 😉 Děkuji Ivet a určitě si to přijedu zopakovat
Míša S.

Přijďte si užít jemné laskavé doteky plné životní energie reiki.